Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

nasza oferta
zadaj pytanie
O firmie

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę "RAMEL", która jest firmą produkcyjną działającą od 1982 r. Przez szereg lat działalności na rynku wyspecjalizowaliśmy się w produkcji zawias czopowych drzwiowych i okiennych.

Podążając za zmieniającymi się trendami w branży budowlanej, sukcesywnie rozszerzaliśmy naszą ofertę o nowe wyroby, które obecnie można spotkać na terenie całego kraju. Dzięki długoletniej i owocnej współpracy z wymagającymi klientami zyskaliśmy renomę solidnego partnera i jesteśmy w stanie sprostać krajowej i zagranicznej konkurencji.

 

Naszymi atutami są:

·       wysoka jakość wyrobów potwierdzona certyfikatami,

·       stosowanie odpowiednich materiałów,

·       wykwalifikowana kadra,

·       elastyczność w realizacji oczekiwań odbiorców.

 

Wszystkie nasze wyroby wykonywane są zgodnie z normą PN-EN 1935:2003. Od wielu lat nasz system kontroli produkcji podlega certyfikacji przez Instytut Technik Budowlanych w Warszawie. Zachowanie wysokich standardów jakości potwierdza aktualny certyfikat nr ITB-1021/W.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!